INFORMACE O ODDÍLU TJ SLAVOJ PRAHA

Družstva dospělých oddílu TJ Slavoj Praha
2008/2009
  • družstvo žen "A" obsabilo konečnou 6. příčku v Extralize žen
  • družstvo žen "C" postoupilo z 2. ligy do první
  • družsto mužů "A" (J. Šmatlák, M. Kubát, J. Kubát ml., V. Gaydoš) obsadilo 8. místo ve 2. lize
  • družstvo st. žákyň (M. Pikalová, K. Štefcová, D. Hošková) získalo bronzové medaile na MČR-d
2007/2008
  • družstvo žen (Jar.Veselá, D.Blašková, Jiř.Veselá, H.Hudečková) – postup do Extraligy žen
  • družstvo mužů (J.Šmatlák, J.Kubát ml., M.Kubát, V.Gaydoš) –postup do II.ligy mužů
2006/2007
  • sestup družstva žen z Extraligy
2005/2006
  • sestup družstva mužů z II.ligy
2004/2005
  • družstvo mužů (J.Bajer, J.Šmatlák, P.Mottl, O.Hyršl, P.Novotný) –postup do II.ligy mužů
2003/2004 
  • družstvo žen (A.Štěpánková, M.Rohlíková, H.Hudečková, H.Ulrychová) – postup do Extraligy žen
1967/68 - 1971/72 
  • družstvo mužů účastníkem Extraligy mužů

Jednotlivci a mládežnická družstva oddílu TJ Slavoj Praha


2006/2007
  • Šimonovská Blanka
    • 3.místo ve čtyřhře na M-ČR juniorek
  • Kubát Michal          
    • 3.místo ve čtyřhře na M-ČR starších žáků
  • Samková Natálie                   
    • 2.místo ve čtyřhře na M-ČR starších žákyň
  • Hošková Denisa                    
    • 2.místo v celkovém hodnocení nejmladších žákyň ČR
2005/2006
  • Rohlíková Michaela
    • 1.místo ve dvouhře na M-ČR juniorek
    • 2.místo ve čtyřhře na M-ČR juniorek
2004/2005
  • Rohlíková Michaela               
    • 3.místo ve čtyřhře na M-ČR juniorek
  • Schwarzová Barbara 
    • 3.místo ve dvouhře na M-ČR kadetek
  •  Kubát Michal 
    • 2.místo ve čtyřhře na M-ČR mladších žáků
2003/2004      
  • Rohlíková Michaela               
    • 3.místo ve čtyřhře na M-ČR juniorek
    • 3.místo ve smíšené čtyřhře na M-ČR juniorů
  • Schwarzová Barbara            
    • 1.místo ve čtyřhře na M-ČR kadetek
  • Kubát Michal                         
    •  3.místo ve dvouhře na M-ČR mladších žáků
    • 2.místo ve smíšené čtyřhře na M-ČR mladšího žactva
2002/2003      
  • družstvo kadetek                   
    • 2.místo na M-ČR družstev
  • Rohlíková Michaela
    • 2.místo ve dvouhře na M-ČR juniorek
    • 3.místo ve čtyřhře na M-ČR juniorek
    • 3.místo ve dvouhře na M-ČR kadetek
    • 2.místo ve čtyřhře na M-ČR kadetek
  • Schwarzová Barbara
    • 3.místo ve čtyřhře na M-ČR mladších žákyň
  • Kubát Michal
    • 1.místo na neoficil. M-ČR nejmladšího žactva
2001/2002
  • Hudečková Hana
    • 2.místo ve dvouhře na M-ČR kadetek
  • Koubová Kristýna a Schwarzová Barbara
    • 3.místo ve čtyřhře na M-ČR mladších žákyň
2000/2001      
  • družstvo kadetek
    • 2.místo na M-ČR družstev
  • Pěnkavová Kateřina 
    • 1.místo ve dvouhře na M-ČR kadetek
    • 1.místo ve čtyřhře na M-ČR kadetek
  • Urbánek Matěj                      
    •  3.místo ve dvouhře na M-ČR mladších žáků
    • 1.místo ve čtyřhře na M-ČR mladších žáků