13. ročník Vánočniho turnaje rodičů a dětí

13.ročník        17.12.2006

 

Dvoučlenná družstva – dítě + rodič – open

 

1.                  KLOUČKOVÁ Jana, KLOUČEK Milan

2.                  CVRKOVÁ Tereza, BARTŮNĚK Jaroslav

3.                  SKUHROVSKÝ Petr ml., SKUHROVSKÝ Petr st.

 

Dvoučlenná družstva – dítě + rodič – mladší

 

1.                  KUBÁT Michal, KUBÁT Jan st.

2.                  ČAPKOVÁ Adéla, ČAPEK Karel

3.                  ZÝKOVÁ Petra, ZÝKOVÁ Renata

 

Dvoučlenná družstva – dítě + rodič – nejmladší

 

1.                  KUKULA Matěj, ZAJÍC Pavel

2.                  HOŠKOVÁ Denisa, HOŠEK Jaroslav

3.                  ZEIDLER Michal, ZEIDLER Tomáš

 

Dvouhra OPEN

 

1.                  ŠMATLÁK Jiří

2.                  CVRKOVÁ Tereza

3.                  KUBÁT Michal

HYRŠL Ondřej

 

Dvouhra rodičů – muži – registrovaní

 

1.                  HRUBEC Vladimír

2.                  KLOUČEK Milan

3.                  BARTŮNĚK Jaroslav

 

Dvouhra rodičů – muži – neregistrovaní

 

1.                  ŠILHÁNEK Luděk st.

2.                  MALEČEK Milan

3.                  NĚMEC Zdeněk

 

Dvouhra rodičů – ženy

 

1.                  KAINCOVÁ Ivana

2.                  KUBÁTOVÁ Eva

3.                  ZEIDLEROVÁ

 

Smíšená čtyřhra U21

 

1.                  KLOUČKOVÁ Jana , ŠMATLÁK Jiří

2.                  LIPOVČANOVÁ Helena, HEJNA Václav

3.                  SPĚVÁKOVÁ Zuzana, HYRŠL Ondřej

Dvouhra dětí – dorostenci

 

1.                  KUBÁT Jan ml.

2.                  KUBÁT Michal

3.                  ŠILHÁNEK Luděk ml.

 

Dvouhra dětí – žáci – st.

 

1.                  KLIMOVIČ Filip

2.                  ŠKODA Jiří

3.                  OVEČKA Zdeněk

 

Dvouhra dětí – žactvo – nejml.

 

1.                  HOŠKOVÁ Denisa

2.                  KAINC Matouš

3.                  KUKULA Matěj

 

Dvouhra dětí – žákyně

 

1.                  CVRKOVÁ Tereza

2.                  ZÝKOVÁ Petra

3.                  POLEDNOVÁ Petra

Palka_Slavoj_corner.png