DVĚ MEDAILE NA 6. TURNAJI SERIÁLU GRAND PRIX RACKETSPORT.CZ KATEGORIÍ U13 A U19

V sobotu 29. dubna 2023 se v areálu SK HAMR uskutečnil již 6. turnaj Seriálu Grand Prix RACKETSPORT.cz kategorií U13 a U19. Turnaje se zúčastnilo 54 hráčů a hráček v kategorii do 19 let a 35 v kategorii do 13 let. Na turnaji tentokrát startovalo 6 našich hráčů, a to Vašek Nádvorník, Honza Slavíček a Eliška Slavíčková v turnaji A kategorie U19, Adam Gräf a Evička Havlíčková v turnaji B kategorie U19, Terka Rousová v turnaji A kategorie U13 a Adam Bonaventura v turnaji B kategorie U13.

V kategorii U19 dosáhl výborného výsledku Vašek Nádvorník, který zvítězil v kvalitní konkurenci v turnaji A, Honza Slavíček obsadil 8. místo Eliška Slavíčková skončila na 19. místě.  Adam Gräf zvítězil v turnaji B,  Evička Havlíčková prohrála ve 2. kole soutěže útěchy. V kategorii U13 skončila Terka Rousová na 14. místě v turnaji A a Adam Bonaventura prohrál až ve finále soutěže útěchy turnaje B.