Výborné výsledky dívek na úvod sezóny - Satellit v Hluku

XVII. Satellite Youth Table Tennis Tournament

17.-18.08.2008,  Hluk (Czech Republic)


Jak už titulek napovídá, ve dnech 17.-18.8. 2008 se blízko slovenských hranic konal již 17. ročník mládežnického troj-turnaje Satellite jeho druhý díl ve Hluku. Na úvod sezóny jsme vyslali do boje na Slováckém poli kvintet statečných dívek, které velmi dobře doplnila do "B" družstva vynikající Eva Helísková ze Strážnice, kde právě probíhalo soustředění nejmenších slavojáků. Ale zpět k turnaji - v neděli (17.8.) se odehrála soutěž družstev, v pondělí jednotlivci. Do Hluku se tentokráte sjelo mnoho zahraničních družstev, převážně z Východní Evropy, Německa, dlouhou cestu vážili Izraelci. Mezi tímto přílivem "pingpongových mládežnických vojsk" se naše eskadra neztratila - 2. místo Denči H. v mladších žákyních, tři čtvrtfinále a osmifinále jsou určitě úspěchy. 

A protože jsem v Hluku osobně nebyl, nepřísluší mi hodnotit, mohu pouze poskytnout výsledky našich hvězd. Tady jsou.

 

Slavoj Praha A CZE Hošková Denisa 96 Pikalová Michaela 94 Růžičková Lucie 93
Slavoj Praha B CZE Štefcová Kristýna 96 Helísková Eva 95 Zýková Petra 92

 

 

 

Skupina / Group H/8              
č. Team 29 30 31 32 Sets Points Order
29 Slavoj Praha A Hluk 2 : 1 1 : 2 2 : 1 5 : 4 7 2
CZE 2008 (6 : 3) (5 : 8) (6 : 4)    
30 Kaunas 1 : 2 Hluk 1 : 2 2 : 1 4 : 5 5 3
LTU (3 : 6) 2008 (5 : 8) (6 : 5)    
31 Ivanka při Dunaji 2 : 1 2 : 1 Hluk 3 : 0 7 : 2 9 1
SVK (8 : 5) (8 : 5) 2008 (9 : 2)    
32 Schleswig-Holstein B 1 : 2 1 : 2 0 : 3 Hluk 2 : 7 3 4
GER (4 : 6) (5 : 6) (2 : 9) 2008    

 

 

team Slavoj Praha A  (CZE) - Schleswig-Holstein B  (GER) (H/8) 2 : 1   ( 6 : 4 )
YCG Hošková Denisa   Somova Kaťa   4 5 6       3 : 0
OCG Pikalová Michaela   Hasenberg Alina   11 -8 1 5     3 : 1
JG Růžičková Lucie   Gericke Ann-Kathrin   -7 -4 -11       0 : 3

 

 

team Slavoj Praha A  (CZE) - Kaunas  (LTU) (H/8) 2 : 1   ( 6 : 3 )
YCG Hošková Denisa   Labošová Emka   3 4 4       3 : 0
OCG Pikalová Michaela   Baskutyte Ugne   5 9 9       3 : 0
JG Růžičková Lucie   Vaskeviciute Kristina   -2 -7 -10       0 : 3

 

 

team Ivanka při Dunaji  (SVK) - Slavoj Praha A  (CZE) (H/8) 2 : 1   ( 8 : 5 )
YCG Petreková Daniela   Hošková Denisa   9 4 9       3 : 0
OCG Vizínová Dominika   Pikalová Michaela   5 -3 -7 8 -12   2 : 3
JG Kalužná Natalia   Růžičková Lucie   -7 9 -11 3 4   3 : 2

 

1. kolo hlavní soutěže

 

team Malacky B  (SVK) - Slavoj Praha A  (CZE) (I) 1 : 2   ( 3 : 7 )
YCB -   Hošková Denisa   wo           0 : 3
OCB Nemčovičová Kristýna   Pikalová Michaela   -8 -10 -15       0 : 3
JB Kosová Natália   Růžičková Lucie   9 -9 7 7     3 : 1

 

 

2. kolo hlavní soutěže (osmifinále)

 

 

3. kolo hlavní soutěže (čtvrtfinále)

 

 

 


 

 

 

 

 

 

1. kolo hlavní soutěže

 

 

2. kolo hlavní soutěže (osmifinále)

 

 

Takto dopadla družstva, jedno čtvrt- a jedno osmifinále. Slušný! A jednotlivci?


Mladší žákyně: Denča Hošková

 

 

1. kolo hlavní soutěže - bye

2. kolo hlavní soutěže (osmifinále)

Hošková Denisa - Seitmukasheva Akulay - KAZ, Kazachstán   3 : 2  (-11,9,13,-8,7)

3. kolo hlavní soutěže (čtvrtfinále)

Hošková Denisa - Vesnina Daria - RUS, Rusko   3 : 0  (8,9,7)

4. kolo hlavní soutěže (semifinále)

Hošková Denisa - Mendergis Suzana - SRB, Srbia  3 : 2  (10,-3,-6,8,3)

5. kolo hlavní soutěže (finále)

Böhm Svenja - GER, Niedersachsen - Hošková Denisa   3 : 2  (8,5,-7,-3,4)

 

Mladší žákyně: Týna Štefcová

 

 

1. kolo hlavní soutěže - bye

2. kolo hlavní soutěže (osmifinále)

Štefcová Kristýna - Bagapova Valeria - RUS, Rusko   3 : 0  (7,4,7)

3. kolo hlavní soutěže (čtvrtfinále)

Böhm Svenja - GER, Niedersachsen - Štefcová Kristýna 3 : 1  (13,-6,3,7)

 

Starší žákyně - Míša Pikalová

 

 

1. kolo hlavní soutěže

Pikalová Michaela - Venckute Vitalija - LTU, Kaunas   3 : 0  (9,8,4)

2. kolo hlavní soutěže (osmifinále)

Pikalová Michaela - Kokavcová Lucia - SVK, Nitra   3 : 0  (8,6,10)

3. kolo hlavní soutěže (čtvrtfinále)

Tomanovská Kateřina - CZE, Hodonín - Pikalová Michaela   3 : 0  (6,11,8)

 

A konečně dorostenky: Lucka Růžičková

 

 

A ještě jednou dorostenky: Péťa Zýková

 

 

Tak a to je vše, kompletní a vskutku vyčerpávající výsledky našich děvčat, v letošní sezóně druholigových hráček na Satellitu. Závěrem jen jednou větou: "Děláte nám radost, holky."

 

Group I/9              
č. Team 33 34 35 36 Sets Points Order
33 Daubnerová Andrea Hluk 3 : 0 2 : 3 3 : 0 8 : 3 5 2
AUT, Hasburg 2008 8,6,5 10,-12,7,-8,-13 5,7,10    
34 Zýková Petra 0 : 3 Hluk 1 : 3 2 : 3 3 : 9 3 4
CZE, Slavoj Praha -8,-6,-5 2008 6,-9,-5,-10 2,-9,-9,3,-2    
35 Khusseinova Gulchakhra 3 : 2 3 : 1 Hluk 3 : 0 9 : 3 6 1
KAZ, Kazachstán -10,12,-7,8,13 -6,9,5,10 2008 3,7,9    
36 Toporcerová Danka 0 : 3 3 : 2 0 : 3 Hluk 3 : 8 4 3
SVK, Šariské Michaľany -5,-7,-10 -2,9,9,-3,2 -3,-7,-9 2008    

 

Group J/10              
č. Team 37 38 39 40 Sets Points Order
37 Adámeková Martina Hluk 3 : 0 3 : 0 3 : 0 9 : 0 6 1
SVK, Lučenec 2008 9,10,9 wo 6,6,14    
38 Růžičková Lucie 0 : 3 Hluk 3 : 1 0 : 3 3 : 7 4 3
CZE, Slavoj Praha -9,-10,-9 2008 6,-7,6,5 -10,-8,-7    
39 Hileli Milona 0 : 3 1 : 3 Hluk 0 : 3 1 : 9 2 4
ISR, Israel wo -6,7,-6,-5 2008 -5,-7,-1    
40 Zemanová Simona 0 : 3 3 : 0 3 : 0 Hluk 6 : 3 5 2
SVK, Považská Bystrica -6,-6,-14 10,8,7 5,7,1 2008    

 

Group H/8              
č. Team 29 30 31 32 Sets Points Order
29 Shiiba Maria Hluk 3 : 1 3 : 0 3 : 1 9 : 2 6 1
GER, Niedersachsen 2008 4,4,-8,7 12,9,8 2,6,-8,7    
30 Gašparíková Dominika 1 : 3 Hluk 3 : 2 0 : 3 4 : 8 4 4
SVK, Nitra -4,-4,8,-7 2008 5,8,-6,-4,10 -11,-8,-4 [3 : 5] [3]
31 Pikalová Michaela 0 : 3 2 : 3 Hluk 3 : 0 5 : 6 4 2
CZE, Slavoj Praha -12,-9,-8 -5,-8,6,4,-10 2008 6,8,7 [5 : 3] [3]
32 Cisáriková Adriana 1 : 3 3 : 0 0 : 3 Hluk 4 : 6 4 3
SVK, Čadca -2,-6,8,-7 11,8,4 -6,-8,-7 2008 [3 : 3] [3]

 

Group F/6              
č. Team 21 22 23 24 Sets Points Order
21 Štefcová Kristýna Hluk 3 : 0 3 : 0 3 : 0 9 : 0 6 1
CZE, Slavoj Praha 2008 2,3,9 4,2,3 3,7,4    
22 Bleherov Binat 0 : 3 Hluk 0 : 3 3 : 0 3 : 6 4 3
ISR, Israel -2,-3,-9 2008 -5,-9,-7 5,6,7    
23 Klimova Anna 0 : 3 3 : 0 Hluk 3 : 0 6 : 3 5 2
RUS, Rusko -4,-2,-3 5,9,7 2008 5,4,7    
24 Labošová Emka 0 : 3 0 : 3 0 : 3 Hluk 0 : 9 3 4
SVK, Valaliky -3,-7,-4 -5,-6,-7 -5,-4,-7 2008    

 

Group H/8              
č. Team 29 30 31 32 Sets Points Order
29 Hošková Denisa Hluk 3 : 0 3 : 0 3 : 0 9 : 0 6 1
CZE, Slavoj Praha 2008 2,10,9 4,7,4 1,5,4    
30 Bagapova Valeria 0 : 3 Hluk 3 : 0 3 : 0 6 : 3 5 2
RUS, Rusko -2,-10,-9 2008 4,9,9 8,6,3    
31 Almagambetova Gaukhar 0 : 3 0 : 3 Hluk 0 : 3 0 : 9 3 4
KAZ, Kazachstán -4,-7,-4 -4,-9,-9 2008 -8,-11,-6    
32 Baloghová Veronika 0 : 3 0 : 3 3 : 0 Hluk 3 : 6 4 3
SVK, Zvolen -1,-5,-4 -8,-6,-3 8,11,6 2008    

 

team Slavoj Praha B  (CZE) - Miňovce  (SVK) (II) 1 : 2   ( 3 : 7 )
YCB Štefcová Kristýna   Kršiakova Miriam   6 -8 7 8     3 : 1
OCB Helísková Eva   Jurková Eva   -9 -6 -7       0 : 3
JB Zýková Petra   Jurková Ľudmila   -5 -7 -5       0 : 3

 

team Slavoj Praha B  (CZE) - Zvolen B  (SVK) (I) 2 : 1   ( 7 : 3 )
YCB Štefcová Kristýna   Cerovská Petronela   4 9 12       3 : 0
OCB Helísková Eva   Venckute Vitalija   8 8 14       3 : 0
JB Zýková Petra   Adámeková Martina   -5 8 -5 -9     1 : 3

 

team Rusko B  (RUS) - Slavoj Praha B  (CZE) (A/1) 2 : 1   ( 8 : 5 )
YCG Serebrennikova Victoria   Štefcová Kristýna   -4 10 -10 8 -9   2 : 3
OCG Podnosova Evgeniya   Helísková Eva   5 5 -9 10     3 : 1
JG Krylova Maria   Zýková Petra   11 6 -6 7     3 : 1

 

team Slavoj Praha B  (CZE) - Zvolen A  (SVK) (A/1) 2 : 1   ( 6 : 5 )
YCG Štefcová Kristýna   Balogová Veronika   6 7 9       3 : 0
OCG Helísková Eva   Cisáriková Adriana   8 -8 -9 9 8   3 : 2
JG Zýková Petra   Klimová Monika   -8 -12 -8       0 : 3

 

Skupina / Group A/1              
č. Team 1 2 3 4 Sets Points Order
1 Rusko B Hluk 2 : 1 2 : 1   4 : 2 6 1
RUS 2008 (8 : 5) (8 : 4)      
2 Slavoj Praha B 1 : 2 Hluk 2 : 1   3 : 3 4 2
CZE (5 : 8) 2008 (6 : 5)      
3 Zvolen A 1 : 2 1 : 2 Hluk   2 : 4 2 3
SVK (4 : 8) (5 : 6) 2008      

 

team Slavoj Praha A  (CZE) - Israel 1  (ISR) (III) 1 : 2   ( 6 : 6 )
YCB Hošková Denisa   Krasik Irit   4 7 9       3 : 0
OCB Pikalová Michaela   Prohorenko Anastasia   -8 10 -11 9 -7   2 : 3
JB Růžičková Lucie   Hileli Milona   -7 -12 7 -7     1 : 3

 

team Rusko B  (RUS) - Slavoj Praha A  (CZE) (II) 1 : 2   ( 7 : 6 )
YCB Serebrennikova Victoria   Hošková Denisa   -7 5 9 -6 -10   2 : 3
OCB Podnosova Evgeniya   Pikalová Michaela   9 6 7       3 : 0
JB Krylova Maria   Růžičková Lucie   -11 -9 7 7 -9   2 : 3
Palka_Slavoj_corner.png